Org. nr. 916 279 1836

 

Kontakpersoner

Resepsjon

Trine-Lise Lynnebakken
Salgssjef utstyr til anleggsmaskiner
E-post: trine@anleggsenteret.no
Mobil: 995 98 500


Jon Christian Foss
Salgssjef maskiner
E-post: jcf@anleggsenteret.no
Mobil: 962 08 500


Tom Glosli
Innkjøp- og logistikkansvarlig
E-post: tom@anleggsenteret.no
Mobil: 478 28 500


Unni Godli Jensen
Administrasjonssekretær
E-post: unni@anleggsenteret.no
Mobil: 416 67 500


Tore Lynnebakken
E-post: tore@anleggsenteret.no
Mobil: 478 19 500


Selgere / Agenter / Forhandlere

Oslo, Romerike og Follo i Viken
Even Furuseth
Salgsagent maskiner og utstyr
Mobil: 906 34 705
E-post: eve-fu@online.no

Vestfold og Telemark
Vestfold Anleggsmaskiner AS
Størk Heggdal
Salgsforhandler Kato, Atlas og Weycor maskiner
Mobil: 401 62 222 
E-post: sh@anleggsmaskineras.no

Trøndelag, og Møre og Romsdal
Agroquip AS
Arold Moen
Salgsforhandler Atlas minigravere og Weycor hjullaster
Mobil: 481 35 877
E-post: post@agroquip.no

Troms og Finnmark
Cada AS
Bjørn Lyng
Salgsagent maskiner og utstyr
Mobil: 908 34 386
E-post: lyng@cada.no

Nordland
Helgeland Maskinteknikk AS
Espen Hestvik Johansen
Salgsforhandler Weycor og Atlas Kompakt
Mobil: 917 73 312
E-post: post@hmaskinteknikk.no

Norge – Atlas MH maskiner
Scandia Maskin AS
Audun Ørbeck
Forhandler Atlas sorteringsmaskiner
Mobil: 97 05 14 88
E-post: audun@scandiamaskin.no